Wypróbuj bezpłatnie
hosting wspierany przez AI

Dedykowana oferta tylko dla Klientów WeNet Group - Marketing Lokalny. Uruchom Hosting Profesjonalny lub Hosting Premium na 6 miesięcy za darmo i przekonaj się, jak może Ci pomóc. Przedłużysz go tylko wtedy, gdy będziesz pewny, że spełnia on wszystkie Twoje oczekiwania.

Aby skorzystać z promocji, wybierz pakiet, podaj kod swojego vouchera i złóż zamówienie:

Profesjonalny
50 GB

Idealny na start
High performance
 • bez limitu domen
 • transfer bez limitu
 • skrzynki e-mail bez limitu
 • certyfikat SSL gratis
 • darmowe przenosiny
 • backup raz dziennie x 7 dni
 • dyski NVMe

Premium
100 GB

Dla sklepów i firm
Very High performance
 • bez limitu domen
 • transfer bez limitu
 • skrzynki e-mail bez limitu
 • certyfikat SSL gratis
 • darmowe przenosiny
 • backup raz dziennie x 7 dni
 • dyski NVMe

W ramach hostingu zyskujesz również

Analitykę stron WWW

Poznaj swoją stronę dokładniej dzięki naszym zaawansowanym narzędziom analitycznym.

Wsparcie techniczne

Niesamowite wsparcie techniczne z ludzkim podejściem, które pomoże Ci w przypadku problemów.

Sztuczną inteligencję

Wykorzystaj możliwości AI, która podpowie Ci co możesz jeszcze poprawić na swojej stronie.

Bezpieczeństwo

Twoje strony WWW są chronione na poziomie aplikacji przez skuteczne rozwiązanie, które powstrzymuje ataki.

Gwarancję ceny

Ciesz się darmowym okresem usługi przez pół roku. Po nim koszt odnowienia usługi wynosi 150,00 zł netto za rok dla Hosting Profesjonalny i 300,00 zł netto za Hosting Premium.

Najnowsze wersje PHP

Dbamy o aktualność naszej platformy, utrzymując najnowsze i stabilne wersje PHP. Dzięki takiemu podejściu masz pewność, że bez problemu uruchomisz najnowsze wersje popularnych skryptów WordPress, PrestaShop czy Joomla!

Dlaczego warto?

Nasza wizja hostingu odbiega od tego, co oferują tradycyjni dostawcy hostingu w Polsce. Naszym celem jest udostępnienie wiedzy na temat strony WWW i wykorzystanie sztucznej inteligencji do jej doskonalenia.

Bo dzięki zaawansowanej analityce możesz samodzielnie monitorować, jak szybko ładuje się strona, jak długo użytkownicy na niej przebywają, jak często ją odwiedzają i jakie są źródła ich ruchu.

Możesz na bieżąco weryfikować i reagować na wpływ wprowadzanych zmian na stronie WWW względem parametrów uważanych przez Google jako kluczowe i rankingowe.

Ponieważ Twoje strony oraz poczta będą zawsze dostępne dzięki wykorzystaniu sprawdzonej i wydajnej infrastruktury przygotowanej w oparciu o osobne klastry serwera WWW, baz danych oraz poczty e-mail.

Możesz wykorzystać potencjał AI, która zweryfikuje bieżące parametry Twojej strony oraz podpowie Ci, jakie kroki powinieneś podjąć, aby poprawić jej wydajność lub optymalizację SEO.

Media o nas

Firma hostingoa 3Hosting.pl, należąca do grupy WeNet, proponuje zupełnie inne podejście, i za najtańszy pakiet wydajnego hostingu (dyski NVMe) z certyfikatem SSL, bez limitu transferu czy domen i skrzynek pocztowych oraz darmową migracją, liczy sobie 150 zł rocznie (184.50 zł brutto), również przy odnowieniu.

Istotny w ofercie 3hosting.pl jest fakt, że cena początkowa jest taka sama jak ta za odnowienie usługi po roku. Za pakiet Profesjonalny zapłacimy po 12 miesiącach korzystania 150 zł, za Premium 300 zł, za Developer 500 zł, a za Enterprise 1000 zł. Czyli tyle samo, co na start. 3hosting.pl oferuje też domeny bez marży rejestratora. Koszt odnowienia domeny .pl wyniesie 50 zł netto i jest najniższy w Polsce.

Dzięki AI, 3hosting.pl uczy się jak uczyć swojego klienta. Zadanie AI pytania przez użytkownika o opinię na temat każdej posiadanej strony, skutkuje licznymi poradami. To wszystko po to, by umiał on swoją witrynę WWW postrzegać nie tylko jako ulotkę reklamowo-informacyjną, ale sposób konwersacji z klientem.

Jak skorzystać?

Wystarczą tylko proste kroki, aby skorzystać z promocji.

Wprowadzasz kod swojego vouchera
i składasz zamówienie na hosting

Podczas rejestracji tworzysz nowe konto
i odbierasz 6 miesięcy hostingu za darmo

Rozwijasz dalej swój biznes globalnie
i wyprzedzasz konkurencję na rynku lokalnym

Częste pytania i odpowiedzi

Czyli wszystko, co musisz jeszcze wiedzieć

Nie ograniczamy ilości podpiętych domen oraz utworzonych w ramach nich stron interentowych. Posiadaną przestrzeń dyskową możesz wykorzystać do uruchomienia dowolnej ilości stron internetowych.

Oczywiście, że tak! Poczta e-mail jest cześcią usługi hostingowej. W ramach każdego z naszych pakietów możesz utworzyć dowolną ilość skrzynek pocztowych, którym możesz przypisać dowolną pojemność.

Nasza poczta zawiera również zaawansowane mechanizmy związane z ochroną antyspamową, wizualny edytor stopki oraz ochronę 2FA.

Naturalnie. Wystarczy, że skierujesz swoją domenę na nasze serwery DNS ns1.3hosting.pl oraz ns2.3hosting.pl. Jeżeli chcesz utrzymywać strefę DNS poza naszymi serwerami, również możesz skorzystać z takiego rozwiązania.

Zachęcamy jednak do transferu domen internetowych do nas - zapewniamy najniższą cenę rejestracji oraz odnowień domen internetowych bez marży rejestratora. Koszt odnowienia domeny .pl wynosi u nas 50,00 zł netto. Cennik domen dostępny jest na stronie 3hosting.pl - Domeny

W ramach naszych usług możesz uruchomić dowolny skrypt PHP. W panelu administracyjnym dostępny jest również automatyczny instalator popularnych skryptów - w tym WordPress, Joomla oraz Prestashop.

Oczywiście, nasze Biuro Obsługi Klienta pomoga w weryfikacji oraz rozwiązywaniu podstawowych problemów z działaniem serwisów naszych Klientów.

Tak, prosimy w takim przypadku o konakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem kontakt@3hosting.pl oraz przekazanie nam otrzymanego kodu promocyjnego uprawniającego do skorzystania z promocji.

W ramach promocji otrzymujesz hosting Profesjonalny 50 GB całkowicie za darmo, na pół roku. Odnowienie usługi na kolejny rok będziesz mógł wykonać przed końcem okresu ważności usługi. Fakturę proformę przygotujemy i wyślemy do Ciebie na 14 dni przed końcem ważności hostingu.

Oczywiście, że tak. Migrację możemy wykonać nawet w ciągu 24 godzin. W ramach migracji przenosimy dowolną ilość stron oraz skrzynek pocztowych ze starego serwera do 3hosting.pl.

Aby zlecić migrację, wystarczy wypełnić formularz dostępny w panelu administracyjnym lub skontaktować się z nami pod adresem kontakt@3hosting.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia nasz dział migracji zaproponuje możliwy termin migracji oraz przedstawi szczegóły przenosin.

Po zakończeniu darmowego okresu promocyjnego możesz zdecydować, czy chcesz odnowić usługę na pełny rok, czy też chcesz z niej zrezygnować. Nie ma konieczności wypowiadania nam umowy, wystarczy, że nie opłacisz wygenerowanej proformy.

Będzie nam jednak bardzo miło, jeżeli podzielisz się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi naszej platformy hostingowej.

W naszym serwisie używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), które zapisują się w przeglądarce internetowej Twojego urządzenia.