Potrzebujesz
pomocy?

Jak wyświetlić błędy PHP?

Aby włączyć wyświetlanie błędów PHP, należy zalogować się do Panelu administracyjnego, a następnie przejść do zakładki Konfiguracja.

W kolejnym kroku odszukaj sekcję Ustawienia logów PHP. Aby włączyć wyświetlanie błędów oraz komunikatów PHP aktywuj opcje Pokaż błędy PHP oraz zachowaj zmiany klikając w Zapisz zmiany.

Po zapisaniu zmian możesz przejść do ustawień domeny. W tym celu udaj się do zakładki Strony i domeny, a następnie wybierz pozycję Lista domen i stron. Ustawienia domeny zostaną wyświetlone po kliknięciu w ikonę strzałki.

Następnie odszukaj sekcję Ustawienia domeny. Znajduje się w niej opcja Włącz wyjście błędów serwera. Jej aktywacja oraz zapisanie zmian przyciskiem Zapisz zmiany spowoduje, że wszystkie błędy PHP wyświetlane przez skrypt strony będą widoczne dla odwiedzających.

Pamiętaj, aby korzystać z tej funkcji wyłącznie w celach weryfikacji poprawności działania strony. Podczas normalnej pracy funkcja ta powinna być wyłączona.

Pełne wsparcie

Dołącz do ponad 40 000 naszych zadowolonych klientów.

966
rozwiązanych
zgłoszeń
w ciągu ostatnich 7 dni
243
rozmów
telefonicznych
w ciągu ostatnich 7 dni
1 234
chatów
online
w ciągu ostatnich 7 dni

W naszym serwisie używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), które zapisują się w przeglądarce internetowej Twojego urządzenia.