Potrzebujesz
pomocy?

Jak wykonać transfer domeny?

Jeżeli masz już wykupioną domenę u innego registrara — nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką domenę przenieść do nas. Aby wykonać transfer domen musisz zalogować się do panelu klienta.

  1. Po prawidłowym zalogowaniu należy kliknąć przycisk Transferuj domeny.
  2. Wyświetli się formularz transferu domen, w którym należy podać nazwę transferowanej domeny (w naszym przykładzie będzie to domena mojadomenka.pl) oraz kod auth-info, czyli unikatowy kod generowany dla każdej domeny, który ma na celu potwierdzenie własności domeny. Kod ten uzyskasz u swojego obecnego registrara. Po wypełnieniu pól kliknij Dodaj domeny.
  3. Po wprowadzeniu poprawnych danych rozpocznie się procedura transferu. Koniecznie sprawdź swoją pocztę e-mail. Dokonanie transferu domeny wymaga PODWÓJNEGO potwierdzenia. Otrzymasz wiadomość e-mail od obecnego registrara oraz od nas. W obu należy potwierdzić transfer i przejęcie domeny. Pamiętaj, że opisany tutaj przykład nie jest wzorcowy. W przypadku różnych rozszerzeń domen proces transferu może się odrobinę różnić. Jeżeli cały proces przebiegł prawidłowo, w menu w zakładce Domeny powinna być widoczna Twoja przetransferowana domena.

Pełne wsparcie

Dołącz do ponad 40 000 naszych zadowolonych klientów.

966
rozwiązanych
zgłoszeń
w ciągu ostatnich 7 dni
243
rozmów
telefonicznych
w ciągu ostatnich 7 dni
1 234
chatów
online
w ciągu ostatnich 7 dni

W naszym serwisie używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), które zapisują się w przeglądarce internetowej Twojego urządzenia.