Potrzebujesz
pomocy?

Jak przywrócić kopię zapasową plików strony?

Aby przywrócić kopie zapasową plików strony, zaloguj się do Panelu administracyjnego. Następnie przejdź do zakładki Backup, w której dostępne są wszystkie utworzone kopie zapasowe.

W kolejnym kroku skieruj się do sekcji Systemowe kopie zapasowe domen. Z listy dostępnych domen, wybierz tę, dla której chcesz rozpocząć proces przywracania danych.

Po rozwinięciu szczegółów wyświetlone zostaną wszystkie dostępne kopie zapasowe. Aby rozpocząć przywracanie, kliknij przycisk Przywróć widoczny obok punktu przywracania, który Ciebie interesuje.

W następnym kroku wybierz sposób przywracania danych:

  • Odzyskaj backup – spowoduje przywrócenie archiwum z kopią zapasową strony na serwer FTP, z którego później będziesz mógł go pobrać na przykład w celu archiwizacji na dysku lokalnym komputera lub dysku chmurowym.
  • Nadpisz domenę – dokona usunięcia katalogu domeny oraz jego przywrócenie na serwerze FTP, opcja ta sprawdzi się w przypadku chęci ponownego uruchomienia strony np. po awarii.

Po wybrabraniu sposobu przywracania, potwierdź go klikając w Odzyskaj. W tym momencie proces przywracania zostanie rozpoczęty, będziesz mógł śledzić jego postęp na stronie kopii zapasowych w sekcji Historia przywracania.

Pełne wsparcie

Dołącz do ponad 40 000 naszych zadowolonych klientów.

966
rozwiązanych
zgłoszeń
w ciągu ostatnich 7 dni
243
rozmów
telefonicznych
w ciągu ostatnich 7 dni
1 234
chatów
online
w ciągu ostatnich 7 dni

W naszym serwisie używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), które zapisują się w przeglądarce internetowej Twojego urządzenia.