Potrzebujesz
pomocy?

Jak przywrócić kopię zapasową bazy danych?

Aby przywrócić kopie zapasową bazy danych, zaloguj się do Panelu administracyjnego. Następnie przejdź do zakładki Backup, w której dostępne są wszystkie utworzone kopie zapasowe.

W kolejnym kroku przejdź do sekcji Sytemowe kopie zapasowe baz danych. Z listy dostępnych baz, wybierz tę, dla której chcesz rozpocząć proces przywracania danych.

Po rozwinięciu szczegółów wyświetlone zostaną wszystkie dostępne kopie zapasowe. Aby rozpocząć przywracanie, kliknij przycisk Przywróć widoczny obok punktu przywracania, który Ciebie interesuje.

W następnym kroku wybierz sposób przywracania danych:

  • Odzyskaj kopię bazy – spowoduje przywrócenie archiwum z kopią zapasową bazy danych na serwer FTP, z którego później będziesz mógł go pobrać na przykład w celu archiwizacji na dysku lokalnym komputera lub dysku chmurowym.
  • Nadpisz bazę danych – dokona nadpisania aktualnej zawartości bazy danych tą, która znajduje się w kopii bezpieczeństwa — opcja ta sprawdzi się w przypadku chęci ponownego uruchomienia strony np. po awarii.

Po wybrabraniu sposobu przywracania, potwierdź go klikając w Odzyskaj. W tym momencie proces przywracania zostanie rozpoczęty, będziesz mógł śledzić jego postęp na stronie kopii zapasowych w sekcji Historia przywracania.

Pełne wsparcie

Dołącz do ponad 40 000 naszych zadowolonych klientów.

966
rozwiązanych
zgłoszeń
w ciągu ostatnich 7 dni
243
rozmów
telefonicznych
w ciągu ostatnich 7 dni
1 234
chatów
online
w ciągu ostatnich 7 dni

W naszym serwisie używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), które zapisują się w przeglądarce internetowej Twojego urządzenia.