Potrzebujesz
pomocy?

Co to jest domena?

Domena to unikalny adres internetowy, pod którym można znaleźć twoją stronę www, forum lub skorzystać z poczty e-mail. Na przykład 3hosting.pl i ksiezyc.net to domeny. Nie ma dwóch takich samych domen – każda jest niepowtarzalna. Domeny ułatwiają korzystanie z internetu. Przecież prościej zapamiętać www.3hosting.pl niż ciąg liczb 192.166.202.76.

Pamiętaj, że rejestrując domenę, dodajesz ją do panelu bez www.* na początku. WWW to skrót od Word Wide Web – część adresu, którą dodajemy do stron internetowych z przyzwyczajenia. Na naszych serwerach www jest dodawane automatycznie – strony działają zarówno z nim, jak i bez niego.

Gdzie mogę kupić domenę? Domenę trzeba nabyć od tzw. rejestratorów domen, czyli firm zajmujących się globalną rejestracją domen. W przypadku domen .pl rejestr prowadzi Krajowy Rejestr Domen, a dla domen najwyższego stopnia .com, .org Internet Assigned Numbers Authority. To teoria. A jak to jest w praktyce?

Jeśli chcesz zarejestrować domenę, musisz wejść na stronę rejestratora domen (na przykład 3hosting.pl) i sprawdzić czy domena, którą wybrałeś jest dostępna do rejestracji. Kupując domeny u nas nie musisz dzielić swoich usług – możesz trzymać je wszystkie w jednym miejscu. Ceny i dostępność dowolnej domeny możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. Ceny za rejestrację i przedłużenie domen są różne w zależności od ich rozszerzeń (na przykład: .pl / .com / .eu / .krakow.pl / .org )

Pełne wsparcie

Dołącz do ponad 40 000 naszych zadowolonych klientów.

966
rozwiązanych
zgłoszeń
w ciągu ostatnich 7 dni
243
rozmów
telefonicznych
w ciągu ostatnich 7 dni
1 234
chatów
online
w ciągu ostatnich 7 dni

W naszym serwisie używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), które zapisują się w przeglądarce internetowej Twojego urządzenia.